Doğuş Yayın Grubu’ndan bu hafta ayrılan Mirgün Cabas ve sevilen reklam yüzü Tuba Ünsal‘ın bir erkek bebek beklediğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk.

Tuba Ünsal‘ın hamileliği aktif olarak kullandığı Twitter ve Instagram hesaplarından da takip edilebiliyor.  Ünsal geçtiğimiz günlerde marka yüzü olduğu Atölye 2014‘ün tanıtımları sırasında Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla hamileliğinden ne kadar heyecan duyduğunu belli etti.

Tuba Ünsal paylaştığı fotoğrafın altına şunu yazdı:

“Üzerimde ki bu elbise Atölye 2014 kış koleksyonundan.Arzu ise yaz koleksyonuna ait desenleriyle…Biraz göbeğim olsa da durumu iyi idare ettim:)Neden acaba?:))#Moda2014”


http://www.markayuz.com/wp-content/uploads/2013/07/Tuba-Ünsal-Instagramda-bebek-heyecanını-paylaştı1.jpghttp://www.markayuz.com/wp-content/uploads/2013/07/Tuba-Ünsal-Instagramda-bebek-heyecanını-paylaştı1-150x150.jpgMarkaYüzHABER MAGAZİNAtölye 2014,bebek,haber magazin,Mirgün Cabas,Tuba ÜnsalDoğuş Yayın Grubu'ndan bu hafta ayrılan Mirgün Cabas ve sevilen reklam yüzü Tuba Ünsal'ın bir erkek bebek beklediğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Tuba Ünsal'ın hamileliği aktif olarak kullandığı Twitter ve Instagram hesaplarından da takip edilebiliyor.  Ünsal geçtiğimiz günlerde marka yüzü olduğu Atölye 2014'ün tanıtımları sırasında Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla hamileliğinden...Markalar, reklamlar, ünlüler ve magazin...